Ekologické krby pro každý interiér

Biokrby jsou stylové ekologické krby, které nabízí naprosto čisté hoření. Biokrby spalují biolíh, jehož hořením se neprodukují žádné spaliny, saze ani prach. Díky tomu není třeba mít ke krbu žádný kouřovod ani napojení do komína, můžete si tak kouzlo krbu užívat klidně v bytě. Biokrby se vyrábí v několika designových provedeních, můžete vybírat biokrb na stůl, na zeď i do rohu místnosti.

Biokrb
Biokrb
Biokrb
Biokrb
Biokrb
Biokrb

Designové biokrby

Biokrb

Který vybrat

Chcete-li mít doma krb pouze na efekt, potom se nemořte s klasickým krbem, obestavbou a sháněním dřeva na otop. Využijte možnost instalovat si domů biokrb. Do biokrbu stačí dolévat biolíh, za to vám poskytne příjemnou atmosféru bez sazí, prachu a jiné špíny.

Vsaďte na čistý biokrb, do kterého se můžete dívat a pozorovat hru plamenů. Biokrby jsou designově do detailu propracované a poskytují pocit příjemného tepla v srdci vaší domácnosti. Vyberte si biokrb, který se vám bude líbit.

Instalace biokrbu

Co se týká instalace biokrbu, ta je velmi jednoduchá. Záleží samozřejmě na typu biokrbu, vyberete-li si však stolní biokrb, ten stačí postavit na stůl, přidat palivo a můžete se kochat dekorativním vzhledem a efektním ohněm. Biokrby na zeď či do rohu místnosti jsou velmi efektní, stačí je umístit do vhodného výklenku či připevnit na zeď a získáte dominantní prvek vašeho interiéru. Nástěnné biokrby lze doplnit i stylovou krbovou obestavbou, abyste docílili efektu skutečného krbu. Dalším typem biokrbu je samostatně stojící. Tyto biokrby představují skutečné umění. Nejčastěji jsou vyrobeny z nerezové oceli a dekorativně zpracovány, aby se hodily do každého interiéru. Biokrby tak nacházejí uplatnění v moderně zařízených interiérech, hotelových pokojích, v kancelářích či na stylových recepcích. Vyberte si i vy vašeho favorita.